Sekcja szachowa « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja Materiały promocyjne TL Lesko Nabór do ZSL Lesko wirtualny spacer ZSL Lesko wirtualny spacer ZSL Lesko

Sekcja szachowa

„Szachy to mój żywioł. Nauka szachów to moja pasja. Uczę się ich całe życie. Szachy uczą życia. Uczą jak walczyć, jak iść na kompromis, jak się wycofać, by potem ruszyć do ataku. To królewska gra”

Frank Marshall
                                                                                             

available brands for generic fluoxetine combination with manufacturers details. click on the desired brand to find out the drug price .
feeding from care and buy zoloft online chemistry, valery provides the singapore has a excessive coverage appearance health where staff provides bank, 

Gra w szachy kształtuje charakter człowieka i wbrew pozorom stanowi 5 days ago – buy baclofen online, what are baclofen tablets used for, what is price transverse myelitis baclofen 4rx and vicodin shampoo ketoconazole ważny element wychowania.

Wpływ szachów na psychikę nie ogranicza się do funkcji intelektualnych, gra ta niesie również szereg innych walorów: rozwija wytrwałość i systematyczność w dążeniu do celu, ambicje, poprawia samoocenę, podnosi krytycyzm. Przestrzeganie ceremoniału szachowego uspołecznia, ucząc właściwych postaw międzyludzkich, opanowania i cierpliwości.

Udział w rozgrywkach turniejowych i me­czowych wymaga ponadto odporności psychicznej (np. nie załamywanie się przy przegranej lub popełnionym błędzie) oraz czysto sportowego traktowania gry, tego co określa się jako „fair play”, czyli honorową i uczciwą grę. Z tych względów szachy uznane zostały za ważny czynnik w edukacji młodzieży, a nauczanie gry w szachy weszło do programów szkolnych w wielu krajach.

buy cheap estrace cream – estradiol cream online at a discount from a canadian pharmacy online or toll free 1-866-539-5330.

Szachy są pasją mającą wpływ na całe życie człowieka. Wielu dobrych szachistów jest równocześnie doskonałymi przedsiębiorcami, intelektualistami posiadającymi wysokie tytuły naukowe, managerami, artystami, inżynierami itd. Systematyczność i umiejętność wyznaczania celu – cechy oszlifowane podczas nauki gry – procentują nie tylko na gruncie sportowym, ale także na płaszczyźnie zawodowej i rodzinnej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach szachowych, które prowadzone są w internacie Zespołu Szkół Leśnych.

 

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress