Sportowa pasja łączy pokolenia « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Sportowa pasja łączy pokolenia

W dniach 05 – 07. października 2017 r. w Zespole Szkół Leśnych w Lesku rozegrano „1. Jubileuszowy Turniej Tenisa Stołowego SKS INTERLAS”. Organizatorem turnieju był Zespól Szkól Leśnych w Lesku i Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. Szkolny Klub Sportowy INTERL4S Lesko to klub sportowy Technikum Leśnego w Lesku w latach 70-tych i 80-tych XX wieku, występujący w rozgrywkach organizowanych przez Polski Związek Tenisa Stołowego (szczegóły dotyczące SKS INTERLAS Lesko na stronie internetowej). Wśród zaproszonych gości byli miedzy innymi mgr Marian KACZMARSKI  i mgr Jerzy HAŁAS – ówcześni szkoleniowcy i opiekunowie klubu.

W ramach turnieju rozegrano gry drużynowe, gry podwójne i gry pojedyncze.

W turnieju drużynowym wystąpili:

  1. Nadleśnictwo Lesko „LEŚNICY”.
  2. Zespół Szkół Leśnych „NAUCZYCIELE&PRZYJACIELE”.
  3. Zespól Szkół Leśnych „UCZNIOWIE”.
  4. Absolwenci Technikum Leśnego i byli zawodnicy „SKS INTERLAS”.

W grach podwójnych wystąpiły po 2 pary z każdej drużyny, a grach pojedynczych po 4 zawodników reprezentujących każdą drużynę.

Zobacz Wyniki turnieju drużynowego oraz gier podwójnych i pojedynczych:

Wyniki turnieju

Autor

Mieczysław  Jeweczko

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress