Sposób na rybę… « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Sposób na rybę…

Ilu wędkarzy, tyle sposobów. Liczy się umiejętność, doświadczenie, dochodzenie do sukcesu metodą prób i błędów – a przede wszystkim chęci…Idea koleżeństwa, współzawodnictwa, rozwoju własnych umiejętności towarzyszyła uczestnikom i uczestniczkom XIII Turnieju Wędkarskiego Uczniów ZSL w Lesku ( 16 maja w Polańczyku na Zalewie Solińskim).
W zawodach udział wzięło 35 uczniów – w tym 8 dziewcząt.

Wyniki XIII Turnieju

Kategoria dziewczęta

I Daria Szalecka 645 pkt/ 9 sztuk
II Kinga Kłys 560 pkt/5 sztuk
III Katarzyna Czekierda 560 pkt/3 sztuki

Kategoria zrzeszony

I Sebastian Bajorek 1685 pkt/ 63 sztuki
II Jakub Miszczyszyn 1640 pkt/ 66 sztuk
III Grzegorz Racibor 1220 pkt/ 38 sztuk

Kategoria niezrzeszony

I Hubert Bobak 1090 pkt/ 23 sztuki
II Maciej Rakoczy  960 pkt/ 25 sztuk
III Krzysztof Chruściel 625 pkt/ 7 sztuk

NAJWIĘKSZĄ RYBĘ – złowił – Paweł Skawiński – 19,2 cm.

Nad przebiegiem turnieju czuwali: Pan Marian Brzezowski( Prezes Koła PZW „Lipień” w Lesku), Pan Ryszard Słotwiński (sędzia zawodów), Pan Józef Grądziowski (Gospodarz Koła PZW „Lipień” w Lesku), Pan Zygmunt Folwarski.

Gratuluję wszystkim uczestnikom  Smile

ZF

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress