Spotkanie Interreg 9-11 marca 2018 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Spotkanie Interreg 9-11 marca 2018

W dniach 09-11 marzec 2018 r. w Presovie odbyło się siódme spotkanie ekspertów,  zespołów projektowych i gestorów w ramach projektu „Lasy nie znają granic” realizowanego z Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020. W spotkaniu uczestniczyło 14 ekspertów, 6 osób należących do zespołów projektowych, oraz  dwóch gestorów  zgodnie z listą obecności.

Pozvánka 09.-11.03.2018, program workshopu.pdf

W pierwszym dniu spotkania po przywitaniu Wszystkich przez menagera Miroslava Fuchsa i koordynatora projektu Vlaste Hudakovą nastąpiła analiza realizacji projektu pod względem materialnym i finansowym. Oba zespoły projektowe przedstawiły dotychczasowe realizacje zaplanowanych zadań i zakupów po czym nastąpiła dyskusja na temat problemów związanych z realizacją projektu. Zespoły projektowe wymieniły się uwagami i spostrzeżeniami które napotkali w pierwszych 6 miesiącach realizacji projektu.

10 marca 2018 eksperci, zespoły projektowe i gestorzy pracowali na dopracowaniu pierwszych wymian młodzieży, które zaplanowane były na termin 11-16 marzec 2018 r. Przedstawione były miejsca gdzie będą uczniowie zakwaterowani jak również gdzie będą odbywały się zajęcia teoretyczne i praktyczne z przedmiotów objętych pierwszą wymianą. Druga część dnia to workshop podczas którego wszyscy eksperci prezentowali swoje skrypty do prowadzenia zajęć w ramach wymian młodzieży. Po zaprezentowaniu przez wszystkich swoich materiałów nastąpiła dyskusja.

Trzeciego dnia zespoły projektowe przedstawiły plany na najbliższy okres projektowy, ustalono termin kolejnego spotkania ekspertów w Lesku na 13-15 kwietnia 2018 r. Na zakończenie głos zabrał Dyrektor Szkoły w Presovie, który podziękował Wszystkim za dotychczasową pracę na rzecz projektu.

                                             Menager projektowy:

                                                ……………………………………

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress