Spotkanie z nauczycielami z Węgier « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Spotkanie z nauczycielami z Węgier

W dniach 16-18 sierpnia w ramach projektu Erasmus gościliśmy w Naszej Szkole Panią Dyrektor oraz Nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły leśnej w Matrafured na Węgrzech. Podczas ich pobytu w Polsce zwiedzili Muzeum Przyrodniczo – Łowieckie „Knieja” w Nowosiółkach, a także zostali oprowadzeni przez przedstawicieli Nadleśnictwa Lesko po szkółce leśnej Kostryń.

Nasi Goście mieli również okazję podziwiać piękno bieszczadzkich krajobrazów podczas rejsu statkiem po Jeziorze Solińskim, a także mogli zwiedzić Elektrownie Wodną w Solinie.

Podczas ostatniego dnia pobytu, Pani Dyrektor oraz Nauczyciele szkoły leśnej w Matrafured zostali oprowadzeni po Naszej Szkole i oficjalnie pożegnani przez Dyrekcję Technikum Leśnego. Mamy nadzieję na dalsze kontynuowanie współpracy z naszymi węgierskimi przyjaciółmi.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress