Spotkanie ze Strzelcami z Jednostki Strzeleckiej « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Spotkanie ze Strzelcami z Jednostki Strzeleckiej

Z dużym zainteresowaniem  uczniowie klas  drugich i trzecich uczestniczyli  w dniu 23 lutego 2023 roku  w spotkaniu ze Strzelcami z Jednostki  Strzeleckiej 2088  w Sanoku. W trakcie spotkania młodzież naszej Szkoły mogła zobaczyć prezentację dotyczącą celów i zasad funkcjonowania tej organizacji, ćwiczeń i wydarzeń w których udział biorą Strzelcy, zachowania się w ludności w czasie zagrożenia  oraz zapoznała się z budową karabinka AKMS.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress