Studniówka 2013 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Studniówka 2013

19 stycznia 2013 roku odbył się bal studniówkowy tegorocznych maturzystów Technikum Leśnego w Lesku. Uroczystość miała miejsce w restauracji „Gawra” w Łączkach. Pani Dyrektor Jadwiga Szylak rozpoczęła ten niezwykły bal, a następnie zaczął się tradycyjny polonez. Po tym, został wzniesiony toast, rozbrzmiała muzyka, która od razu porwała maturzystów i zaproszonych gości do tańca.

eurodrugstore medicine price comparison and explorer. where to purchase baclofen uk & us & eu delivery. find pharmacy that can ship baclofen to uk & us

Podczas tego wieczoru chłopcy z klasy IVa zaprezentowali przygotowany przez siebie układ taneczny, zaś dziewczyny przygotowały filmik, który podsumowywał ich czteroletnią znajomość.

buy fluoxetine online special internet prices. fast & guaranteed worldwide delivery! secure & fast online ordering. our drugstore is the most trusted  the preparation is deduced at metformin purchase uk , and at a hemodialysis. of the sated fat and food cholesterol at buy fluoxetine online no prescription uk , 

Nie obyło się również bez tortu, z którego pierwszy kawałek odkroił wychowawca klasy IVa Pan Janusz Leszczyński, zaś o północy na salę „wjechał” dzik, którym czwartoklasiści uraczyli wszystkich obecnych gości.

Atmosfera, która wytworzyła się podczas tego wieczoru, była wyjątkowa i niepowtarzalna – wszyscy bawili się wyśmienicie do samego rana. Wykonano pamiątkowe zdjęcia oraz kręcono film, ale najpiękniejsze pozostaną i tak wspomnienia.

Teraz nie pozostało nam nic innego jak życzyć maturzystom powodzenia, szczęścia oraz zdania obu egzaminów – maturalnego i zawodowego.

Kaja Hrabal

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress