Studniówka 2014 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Studniówka 2014

Dnia 25 stycznia 2014r. klasy IV zgodnie z tradycją, 100 dni przed maturą, zorganizowały Bal Studniówkowy, który odbył się w  malowniczym i niepowtarzalnym miejscu, jakim był Zespół Zamko- Pałacowy w Krasiczynie. Zamek w Krasiczynie to jeden z najpiękniejszych skarbów architektury renesansowo – manierystycznej w Polsce, należy również do najpiękniejszych zamków w Europie. Został zbudowany na przełomie XVI i XVII wieku przez Stanisława Krasickiego i jego syna Marcina.

Wraz z wybiciem godziny 18:00 (po uroczystych przemówieniach i podziękowaniach) bal został uznany za rozpoczęty jakże pięknym staropolskim tańcem, którym jest Polonez.

Następnie udaliśmy się na Dziedziniec Zamkowy, na którym mieliśmy przyjemność spotkać się z kamerdynerem Zamku, który opowiedział nam cała historię tego obiektu oraz ujrzeliśmy „ Ducha Białej Damy”, który od lat przechadza się o tej samej porze po Zamku.

Po części oficjalnej nastąpił czas na zasłużoną zabawę, która trwała do białego rana.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor, Nauczycielom, a zwłaszcza Wychowawcom oraz Rodzicom, bez pomocy których Studniówka z pewnością by się nie odbyła.

P. Gilewski

online canadian pharmacy store! buy dapoxetine in usa . instant shipping, where to buy dapoxetine.
buy amoxil online, can amoxicillin help chlamydia, can you drink while amoxicillin .

 

estrace online. estrace estradiol. estrace 1mg. estrace for ivf. estrace 2mg . buy ethinyl estradiol. buy estradiol cream. buy estrace . cost of estrace . order estradiol.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress