Stypendia Dla Absolwentów Szkół Leśnych Ministra Środowiska « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Stypendia Dla Absolwentów Szkół Leśnych Ministra Środowiska

Rada Krajowa Związku Leśników Polskich w Rzeczypospolitej Polskiej, przeznaczyła 15 tysięcy złotych na stypendia naukowe dla uczniów jedenastu szkół leśnych podległych Ministrowi Środowiska. W naszej szkole stypendium w wysokości 680 zł. otrzymało dwóch uczniów, którzy mogli pochwalić się najlepszymi wynikami w nauce z przedmiotów zawodowych za okres czterech lat nauki. Wręczenie odbyło się w dniu 24 kwietnia podczas uroczystości  zakończenia szkoły przez klasy czwarte.

Stypendia wręczał zaproszony na uroczystość Wiceprzewodniczący Rady Krajowej ZLP w RP Jerzy Miliszewski.

Uczniowie wyróżnieni stypendiami w Technikum Leśnym w Lesku to: Bartłomiej Krupiński i Kajetan Duell.

check estrace 2mg price comparisons before you buy estrace buy atarax online, purchase atarax, buy cheap atarax, atarax tablets, hydroxyzine pam, buy hydroxyzine online, cheap hydroxyzine. 2mg online. tab so you can easily compare all estrace 2mg prices within our database. estrace

Gratulujemy !

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress