Stypendium Prezesa Rady Ministrów « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W dniu 4 lutego br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala wręczenia  dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej na rok szkolny 2019/2020. Wśród 220 najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego znalazła się Aleksandra Jaromi, uczennica klasy 4B, która z wynikiem 5,31 uzyskała najwyższą średnią w Zespole Szkół Leśnych. Wyróżnionym uczniom dyplomy wręczyła i pogratulowała osiągnięć Pani Małgorzata Rauch Podkarpacki Kurator Oświaty.

Każdy z Nas pracuje i uczy się dla siebie, jednakże ważne jest aby sukcesy te zostały docenione, gdyż osiągnięte zostały nie tylko dzięki własnym talentom, ale przede wszystkim są wynikiem sumiennej i systematycznej pracy, okupionej często różnymi wyrzeczeniami. Tak więc Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest nagrodą, której zadaniem jest też motywowanie innych do rywalizacji i osiągania coraz lepszych wyników.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress