Sukces zaczyna się od wyboru – „Dzień otwarty” « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Sukces zaczyna się od wyboru – „Dzień otwarty”

Sukces naszego życia  – od kogo zależy i co powinniśmy zrobić, by go Osiągnąć? Sami stanowimy o swojej przyszłości – to wymaga zaangażowania, poświęcenia, systematyczności, właściwych wyborów… Elementem „ Układanki Sukcesu” jest wybór szkoły średniej. Zespół Szkół Leśnych w Lesku w dniu 27 listopada  – podczas „ DNIA OTWARTEGO” pomógł podjąć trafną decyzję uczniom klas VIII.

Szkoła przedstawiła ofertę edukacyjną – nabór:  V letnie technikum leśne – technik leśnik, szkołę branżową I stopnia – operator maszyn i urządzeń leśnych. Uczniowie mogą ukończyć nieodpłatnie kursy: pilarza – operatora pilarki,  operatora żurawia hydraulicznego, wykaszarek spalinowych, prawa jazdy kategorii B. W Szkole działają liczne i ciekawe koła zainteresowań – między innymi : sygnalistów myśliwskich, wiedzy i umiejętności leśnych, szachowe, krasomówcze, wędkarskie, strzeleckie, sportowe. ZSL w Lesku realizuje projekty unijne i prowadzi wymianę międzynarodową.

Twój Sukces- to wybór Zespołu Szkół Leśnych w Lesku!

  ZF

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress