Święty Mikołaj w naszym Internacie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Święty Mikołaj w naszym Internacie

6 grudnia zgodnie ze starodawną tradycją zawitał do nas Święty Mikołaj. Na ten dzień ze szczególną niecierpliwością czekali wszyscy wychowankowie Internatu. Cóż to była za radość i jakie emocje, kiedy Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami pukał do poszczególnych pokoi, aby w miłej atmosferze obdarować Wszystkich słodkimi upominkami.

A w tym roku Mikołaj miał wyjątkową świtę: trzech psotliwych diabełków i dwa dobroduszne  aniołki, które jak tylko mogły pomagały Mikołajowi.

Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył świąteczny nastrój. Oby więcej takich dni …

                                                                                                                                Beata Chytła

                                                                                                                        Jadwiga Gawlewicz

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress