Sygnaliści w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Sygnaliści w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie

12 kwietnia 2022 w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odbył się konkurs „Poznaj Parki Krajobrazowe”. Organizatorem tego wydarzenia był Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu oraz Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie. Uroczystość tę, na szczeblu wojewódzkim, uświetnił Zespół Sygnalistów Myśliwskich działający przy naszej szkole. W Rzeszowie zagrali Dominik Andrach, Jakub Sawicki, Krystian Napora, Patryk Rychalski. Uczniów przygotował i sprawował nad nimi opiekę mgr Tadeusz Mroczkowski. Cieszymy się że to nasi uczniowie mogli upiększyć swą grą tę ceremonię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress