Sygnaliści w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Sygnaliści w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie

12 kwietnia 2022 w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odbył się konkurs „Poznaj Parki Krajobrazowe”. Organizatorem tego wydarzenia był Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu oraz Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie. Uroczystość tę, na szczeblu wojewódzkim, uświetnił Zespół Sygnalistów Myśliwskich działający przy naszej szkole. W Rzeszowie zagrali Dominik Andrach, Jakub Sawicki, Krystian Napora, Patryk Rychalski. Uczniów przygotował i sprawował nad nimi opiekę mgr Tadeusz Mroczkowski. Cieszymy się że to nasi uczniowie mogli upiększyć swą grą tę ceremonię.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress