Szanowni Państwo „Lasy dla społeczeństwa” « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Szanowni Państwo „Lasy dla społeczeństwa”

Z okazji 8 Konferencji Ministerialnej w sprawie ochrony lasów w Europie Jednostka Łącznikowa w Bratysławie organizuje konkurs fotograficzny pod hasłem „Lasy dla społeczeństwa”. Celem konkursu jest podniesienie świadomości na temat społecznej funkcji lasów, pokazanie w jaki sposób lasy wspierają nas w naszym codziennym życiu oraz podkreślenie konieczności zachowania równowagi między wszystkimi funkcjami lasów.

Uczestnik konkursu powinien przesłać zdjęcie przedstawiające ludzi w lasach, dokumentujących robotników leśnych, mieszkańców wsi i społeczeństwo cieszące się korzyściami z lasów.

Pierwsze trzy zdjęcia otrzymają nagrodę. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach – pierwsza w drodze publicznego głosowania na stronie FOREST EUROPE na Facebooku, a druga w profesjonalnym panelu.

Czas trwania konkursu wynosi 3 miesiące – od maja do końca lipca.

Wszystkie fotografie muszą pokazywać lasy i inne zalesione tereny w regionie paneuropejskim.

Aby zobaczyć więcej informacji i pełne zasady konkursu, polecamy zapoznać się z Regulaminem opublikowanym na stronie internetowej konkursu https://foresteurope.org/competition/
Będziemy wdzięczni za umieszczenie informacji o konkursie na Państwa stronie internetowej lub na Państwa profilach w mediach społecznościowych.

Pozdrawiam serdecznie

Paulina Chałko

Zespół Współpracy Międzynarodowej
Departament Leśnictwa i Łowiectwa

Ministerstwo Środowiska
ul. Wawelska 52/54
00-922 Warszawa
tel. 22 36 92 581

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress