Szkolenie florystyczne « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Szkolenie florystyczne

W  ramach projektu „Kompetentni uczniowie w Technikum Leśnym” realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego 10 uczniów i 4 nauczycieli Technikum Leśnego w Lesku wzięło udział w Szkoleniu florystycznym.

Szkolenie trwało 60 godzin na które złożyło się 15 godz. wykładów   i 45 godzin zajęć  praktycznych. Uczestnicy zapoznali się między innymi z zawodem florysty, teorią barw i kompozycji jak również z florystycznymi zasadami kompozycji. W ramach warsztatów odbyły się zajęcia z oceny kwiatów ciętych,  przygotowania roślin na sprzedaż oraz z wykonywania dekoracji okolicznościowych. Powstały bardzo ciekawe i interesujące kompozycje które uczestnicy mogli zabrać ze sobą.

Szkolenie zakończyło się egzaminem który Wszyscy zdali i otrzymali certyfikaty oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu.   

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress