Szkolenie klas 3 z pierwszej pomocy « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Szkolenie klas 3 z pierwszej pomocy

W zeszłym tygodniu grupa zaprzyjaźnionych ratowników medycznych – Medres Zabrze prowadziła kurs pierwszej pomocy dla uczniów klas IIIgia i IIIgib. Szkolenie było bardzo ciekawe i prowadzone na podstawie częstych, wybranych sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.  Poznaliśmy zasady prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej u dzieci i dorosłych, obsługi automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED, zaopatrywania urazów, postępowania w przypadku wypadku komunikacyjnego i innych wynikających ze specyfiki wykonywanego zawodu leśnika.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress