Szkolny etap Olimpiady OWIUR 2018 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Szkolny etap Olimpiady OWIUR 2018

W ostatnich dniach października w Technikum Leśnym w Lesku odbyły się eliminacje szkolne XLIII edycji OWIUR blok: Leśnictwo. W tegorocznych zmaganiach udział wzięło 33 osoby a najliczniej reprezentowane były klasy II. Podobnie jak w latach ubiegłych olimpiada  rozpoczęła się testem wiadomości, po którym nastąpiła część praktyczna polegająca na rozpoznawaniu: próbek drewna w korze, owadów oraz ich żerowisk oraz roślin runa leśnego.

Komitet szkolny OWIUR składający się z nauczycieli/instruktorów „Zamiejscowej Katedry…” wyłonił trójkę najlepszych, którzy będą reprezentować Zespół Szkół Leśnych w Lesku, w kwietniu podczas eliminacji okręgowych. Gratulujemy wszystkim odważnym, którzy wzięli udział w zmaganiach a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.

1 miejsce: Lucjan Gładysz klasa IV

2 miejsce: Oskar Szymura klasa IV

3 miejsce: Bartłomiej Dydyński klasa IV

4 miejsce: Hubert Strusiewicz klasa IV

5 miejsce: Bartosz Wrzecionko klasa III

6 miejsce: Aleksandra Jaromi klasa III

Szacunek i ogromne gratulacje za wiedzę i umiejętności.
Komitet szkolny OWiUR w składzie:
Piotr Janusz
Gracjan Fara
Lesław Dobosz
Dawid Gołębiowski

pJ 

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress