Stanowiska pracy i płace w Lasach Państwowych « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja Materiały promocyjne TL Lesko Nabór do ZSL Lesko wirtualny spacer ZSL Lesko wirtualny spacer ZSL Lesko

Stanowiska pracy i płace w Lasach Państwowych

Ile zarabiają leśnicy ? Smile

  • Największy pracodawca dla wykształconych leśników sprawę stanowisk i płac uregulował w porozumieniu ze związkami zawodowymi zrzeszającymi Leśników w postaci rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 14 stycznia 2003 roku w sprawie  stanowisk, stopni służbowych oraz zasad wynagradzania w Służbie Leśnej.
  • http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20030110123/O/D20030123.pdf
  • Rozporządzenie to zawiera wskaźniki punktowe, które należy pomnożyć przez stawkę za punkt by obliczyć wynagrodzenie w złotych. W 2020 roku stawka za punkt wynosiła 1410 zł.
  • Rozporządzenie to zawiera także wymagane poziomy wykształcenia i ilość lat stażu pracy wymagane do  zajmowania konkretnego stanowiska.

<<< O Technikum Leśnym w Lesku

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress