Szlachetna Paczka w ZSL w Lesku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Szlachetna Paczka w ZSL w Lesku

Weekend Cudów” – właśnie tak określany jest coroczny finał akcji Szlachetnej Paczki, który w tym roku odbył się w dniach od 10 do 12 grudnia. Właśnie wtedy dostarczane są przygotowane paczki do potrzebujących osób. Tradycyjnie już, uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Leśnych w Lesku, włączyli się w tą ogólnopolską akcję. Tym razem zbieraliśmy dla Pani Janiny z okolic Krosna, która ma problemy z chodzeniem oraz zmaga się z depresją po stracie najbliższych.

Dzięki zbiórce przeprowadzonej na terenie Internatu i Szkoły udało się zebrać 1170 zł. w gotówce, oraz gotowe produkty. Za zebrane pieniądze zostały kupione rzeczy wymienione jako najważniejsze przez Panią Janinę czyli koc, kołdrę oraz komplet pościeli, a także żywność trwałą i środki czystości.

Wszystkie zebrane produkty i zakupione rzeczy, zostały spakowane i opisane, a następnie w dniu 10 grudnia, dostarczone do magazynu Szlachetnej Paczki w miejscowości Główienka, nieopodal Krosna.

Akcja została przeprowadzona dzięki zaangażowaniu Młodzieży z grupy Wolontariuszy pod opieką Krystiana Wójcika, Młodzieżowej Rady Internatu pod opieką Beaty Chytły, oraz Samorządu Uczniowskiego pod opieką Marty Michalskiej.

Organizatorzy Bardzo Dziękują Darczyńcom, bez których Szlachetna Paczka by nie powstała.

K. Wójcik

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress