Technik Leśnik geodeta « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Technik Leśnik geodeta

Nauka przedmiotów zawodowych w Technikum Leśnym kojarzy nam się z hodowlą i ochroną lasu, urządzaniem i użytkowaniem lasu, biologią leśną, łowiectwem, SILP. Jednak leśnictwo to również geodezja leśna i podstawowe pomiary geodezyjne. Tym razem na zajęciach praktycznych klasy III wykonywały geodezyjne pomiary wysokościowe terenu zwane niwelacją.

Zaobserwowaliśmy też kilka roślin runa leśnego, spróbujcie rozpoznać, czekamy na Wasze odpowiedzi na FB.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress