Turniej Tenisa Stołowego « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Turniej Tenisa Stołowego

W internacie odbył się turniej tenisa stołowego. Do turnieju zgłosiło się 29 wychowanków, z których znaczną część stanowili uczniowie klas pierwszych. Uczestniczy zostali podzieleni na sześć grup. W każdej grupie zawodnicy grali ,,każdy z każdym”. Najlepszymi w grupach okazali się: Jakub Franos z kl. 3, Maciej Lorenc z kl. 3, Łukasz Kowal z kl. 3, Hubert Karbowniczyn z kl.4, Maciej Stasik z kl. 4 i Nikodem Gosztyła z kl. 1.

W ostatecznych rozgrywkach I miejsce zajął Łukasz Kowal, II miejsce – Maciej Lorenc, trzecie – Jakub Franos z kl.3.
Na wyróżnienie zasługuje również wychowanek z kl.1 – Nikodem Gosztyła, który minimalnie ustępował w grze starszym kolegom.

Bogdan Paszkiewicz

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress