Turniej Tenisa Stołowego « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Turniej Tenisa Stołowego

W  internacie odbył się Turniej Tenisa Stołowego, którego rozgrywki  zostały przedłużone ze względu na uczestnictwo niektórych wychowanków w projekcie POWERVET i ich  wyjeździe do Irlandii, a także  kwarantanny  części uczniów. Do rozgrywek przystąpiło  27 wychowanków. Po raz pierwszy w turnieju udział wzięły dziewczęta: Diana Żmuda z kl. 3 i Kinga Nieć z kl. 1. Nasze dziewczęta tj. Diana i Kinga zbytnio nie ustępowały w grze chłopcom.  Za udział w męskich rozgrywkach zostały nagrodzone.

Ostatecznie triumfował Nikodem Gosztyła  z kl. 3. Drugie miejsce zajął Bartosz Słomba z kl. 3, a trzecie Jakub Wawrzonek również z kl. 3.

Turniej  Tenisa Stołowego uatrakcyjnił spędzenie wolnego czasu w internacie, umożliwił  doskonalenie  gry i jej techniki także pozwolił  wychowankom zacieśnić relacje koleżeńskie.

Bogdan  Paszkiewicz 

  

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress