Turniej Tenisa Stołowego « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Turniej Tenisa Stołowego

W internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Do turnieju zgłosiło się 30 wychowanków. Rozgrywki przeprowadzono systemem pucharowym. Najlepszymi zawodnikami okazali się: I miejsce – Nikodem Gosztyła kl. IV, II miejsce – Paweł Bojko kl. II, III miejsce – Szymon Madura kl. II

Gratulujemy zwycięzcom !!!

                                                                                              Organizator: Bogdan Paszkiewicz

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress