Turniej tenisa stołowego w Internacie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Turniej tenisa stołowego w Internacie

W Internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku w kwietniu zakończył się Turniej Tenisa Stołowego. Udział w turnieju wzięło 16 wychowanków z klas I-IV. W finale spotkali się: Mateusz Buda z kl. IV i Arkadiusz Szuban z kl. III. Faworytem był Mateusz Buda ( zwycięzca z ubiegłego roku) prowadził w setach 2–0, jednak niespodziewanie przegrał z Arkadiuszem Szubanem 3–2.

Klasyfikacja:

I miejsce  Arkadiusz Szuban kl. III
II miejsce  Mateusz Buda kl. IV
III  miejsce  Tomasz Borukało kl. IV
IV miejsce  Paweł Słaby kl. IV

Dla uczniów klas IV był to ostatni turniej w Internacie Technikum Leśnego w Lesku.

Organizator: Bogdan Paszkiewicz

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress