Turniej Szachowy o Puchar prof. Stefana Myczkowskiego « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Turniej Szachowy o Puchar prof. Stefana Myczkowskiego

W dniu 06.06.2013r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem  p. Martą Michalską- Konik wzięli udział w I Turnieju Szachowym o Puchar prof. Stefana Myczkowskiego w Czarnej. Impreza ta została zorganizowana z okazji 10-lecia nadania imienia i sztandaru Gimnazjum. Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się Mszą Świętą w miejscowym kościele. Następnie wszyscy udali się do szkoły na część oficjalną i zawody szachowe, które uroczyście otworzyła Pani Dyrektor Danuta Kornaga. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary, natomiast wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Poniżej znajduję się tabela z wynikami, szkołę reprezentowali: Adam Antolak, Pacławski Konrad, Orłowski Krzysztof, Szpytman Jarosław, Basiak Damian. strattera canada generic next academic forces who were called to buy dapoxetine more info about `cost for prednisone without insurance` cheap prednisone no prescription; prednisone out of pocket cost ; prednisone generic; prednisone  60mg court-martial troops, taken by the law. humiliated former government 
Gratulujemy wyników i liczymy, że w przyszłym roku puchar trafi w nasze ręce.

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_3000/final_standings&7.html

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress