Tytuł Srebrnej Szkoły dla Technikum Leśnego w Lesku 2015 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Tytuł Srebrnej Szkoły dla Technikum Leśnego w Lesku 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum  Leśne w Zespole Szkół Leśnych w Lesku jest wśród 200 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2015”. Zajęliśmy 6 miejsce na Podkarpaciu.

Już po raz siedemnasty Fundacja Edukacyjna  „Perspektywy” opublikowała ogólnopolski ranking szkół średnich. Rankingi zostały  przygotowane oddzielnie dla liceów oraz techników.

Przy ustalaniu rankingu dla techników brano pod uwagę wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz dodatkowych, wyniki egzaminu zawodowego, a także sukcesy szkoły w olimpiadach.

1 day ago – “ buy cheap generic fluoxetine online without prescription” learn about the prescription medication prozac ( fluoxetine hcl ), drug uses, 

W tegorocznym rankingu nasze Technikum Leśne zostało sklasyfikowane na 101 miejscu, otrzymując tytuł  „Srebrnej szkoły”.  Z kolei w rankingu wojewódzkim na Podkarpaciu nasza szkoła uplasowała sie na 6 miejscu.

Wśród szkół leśnych prowadzonych przez Ministra Środowiska zajęliśmy 5 miejsce, zaś biorąc pod uwagę wyniki egzaminu zawodowego przypadło nam 2 miejsce. Cieszymy się z osiągniętych sukcesów, niestety do znalezienia się w „złotej setce” zabrakło nam 1 miejsca. Od kilku lat ZSL w Lesku zajmuje miejsca premiowane w wyżej wymienionym rankingu: w 2012 – tytuł „srebrnej szkoły” , 2013 – brązowej, zaś w 2014 – srebrnej.

how to order baclofen purchase in australia, california, how buy baclofen canada, discount baclofen price for prescription, how to buy baclofen canada price,

Zobacz miejsca ZSL Lesko w rankingach 2013-2015 baclofen mg, cheap lioresal, buy cheap baclofen, lioresal mg, purchase baclofen , although the great koch has told us recently that he has lioresal price 

online canadian pharmacy store! buy dapoxetine online uk . approved pharmacy, buy dapoxetine hcl.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

7 odpowiedzi na “Tytuł Srebrnej Szkoły dla Technikum Leśnego w Lesku 2015”

 1. tenconiepije pisze:

  dlaczego niee 😀

 2. remik pisze:

  sprzedam opla vectre, prawie nie śmigany, stan zadowalający, 2 sezony jeszcze pojeździ, TANIO!!

 3. tenconiepije pisze:

  sa sa 😀 a mowili ze nie damy rade a jednak ^^ bajduch jakby nie nasze wyniki z egz to by nie bylo tytułu 😀

 4. Absolwent pisze:

  no są efekty 😀 ,,Synku ucz sie zebys nie przyniosł szkole wstydu..” 😀

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress