Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Nowy rok szkolny to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo, a początek września to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków. W poniedziałek, 2 września 2019 roku o godz. 9.30 w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Pani Dyrektor Jadwiga Szylak powitała zaproszonych gości: Pana Artura Królickiego – z-cę Dyrektora RDLP w Krośnie, Pana Wojciecha Jankowskiego–  z-cę Nadleśniczego Nadleśnictwa Lesko, a także Nauczycieli, Uczniów oraz ich Rodziców i Opiekunów. Następnie odczytała list z życzeniami sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym od  Pani Małgorzaty Golińskiej z Ministerstwa Środowiska.

Pani Dyrektor zwróciła się również do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, życząc im, aby  jak najszybciej poczuli się tutaj jak u siebie. Wszystkim natomiast życzyła,  by nowy rok szkolny był czasem zdobywania wiedzy i umiejętności, czasem rozwijania pasji i zainteresowań, by uczniowie rozwijali w szkole talenty, uczyli się współdziałania grupie.

              

Tysiące szkół, tysiące klas

Rozwarło swoje bramy…

Do wspólnej pracy stańmy dziś.

Uwaga! Za-czy-na-my!

A.O.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress