Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. Dzisiaj, tj. 22 czerwca 2018 roku, oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń. Po raz ostatni, w tym roku szkolnym, dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotkali się w pełnym składzie aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego Pani Dyrektor, Jadwiga Szylak, powitała zaproszonych gości w osobach: Pan Marek Marecki – z-ca dyrektora RDLP w Krośnie, Pan Zbigniew Pawłowski – Nadleśniczy Nadleśnictwa Lesko, a także Pan Bogusław Sitko -Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku oraz grono pedagogiczne, rodziców i uczniów.

Były przemowy, nagrody książkowe dla najlepszych ufundowane przez RDLP w Krośnie, Nadleśnictwo Lesko i Radę Rodziców.                        

W tym roku szkolnym świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Julia Dyląg, Alicja Krawiec, Iwona Dębińska, Aleksandra Jaromi, Bartłomiej Dydyński oraz Maciej Drążek.                                                                                                                

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół  Leśnych w Lesku ufundowało w/w uczniom nagrody pieniężne w postaci jednorazowych stypendiów za najlepsze wyniki w nauce.

Podczas uroczystości wręczono Uczniom brązowe, srebrne i złote odznaki za wyniki w nauce – „Primus Inter Pares”

Czas spędzony w szkole to nie tylko czas poświęcany nauce i poszerzaniu swojej wiedzy, to również miejsce, gdzie uczniowie rozwijają swoje pasje sportowe, artystyczne, to miejsce codziennych spotkań z przyjaciółmi; miejsce, w którym możemy dostrzec i wykształcić w sobie wiele zachowań społecznych.

Rozpoczynające się wakacje to dla jednych czas na zasłużony odpoczynek i zabawę, dla innych zaś czas na pracę, czy rozwijanie swoich pasji. Zachęcamy jednak wszystkich, aby nie marnowali tych dwóch miesięcy i pamiętali, że wakacje to przywilej ucznia, który kiedyś, wraz z wejściem w dorosłe życie, zostanie nam odebrany, dlatego warto w pełni z niego korzystać.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny.

Następny dzwonek dopiero we wrześniu!

                                                                                                       Darz Bór!

A.O.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress