VIII Mistrzostwa Internatu w Szachach « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

VIII Mistrzostwa Internatu w Szachach

W środę 19.02.2020r. już po raz ósmy odbyły się Szachowe Mistrzostwa Internatu Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. W zawodach wzięło udział 11 uczestników i aż 7 z klas pierwszych.  Turniej został rozegrany tzw. system szwajcarskim, każdy z uczestników musiał rozegrać 6 partii szachowych po 20 minut.

Po prawie trzygodzinnych zmaganiach Mistrzem Internatu ZSL w Lesku został Wojciech Dzięgiel z klasy II a

II miejsce Paweł Raś – IV a

III miejsce Dawid Kijanka – I GIA

Pozostali uczestnicy zawodów: Maciej Korzeniewski, Tomasz Rusin, Krzysztof Kosiek, Oskar Misiorowski, Szymon Brodzicki, Rafał Raczkowski, Maciej Wojdyło, Jakub Więch

Wszystkim uczestnikom GRATULUJĘ i zapraszam na kolejne zawody za rok.

MM

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress