VIII Zawody Drwali – Operatorów Pilarek Komańcza 2018 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

VIII Zawody Drwali – Operatorów Pilarek Komańcza 2018

W sobotę 5 maja 2018r. w ramach imprezy ‘’Duszatyńskie Zwięzło’’ odbyły się VIII Zawody Drwali – Operatorów Pilarek, zorganizowane przez Nadleśnictwo Komańcza. Do rywalizacji na najlepszego operatora pilarki ostatecznie przystąpiło 19 zawodników w tym jedna dziewczyna Alicja Krawiec, reprezentantka Technikum Leśnego w Lesku. Uczestnicy musieli się zmierzyć z pięcioma konkurencjami:

1.Ścinka drzewa (wkopanej dłużycy) i obalanie na cel.

2.Wymiana piły łańcuchowej (łańcucha tnącego).

3.Przerzynka kombinowana.

4.Przerzynka na dokładność.

5.Okrzesywanie.

Zawody były eliminacjami do zawodów szczebla krajowego, odbywały się zgodnie z regulaminem IALC.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress