Warsztaty edukacyjne u pracodawców « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Warsztaty edukacyjne u pracodawców

W miesiącu maju w ramach  projektu „Kompetentni uczniowie w Technikum Leśnym” realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, 92 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w warsztatach edukacyjnych u pracodawców, którymi są Partnerzy projektu czyli firma Dwernik i FHU Indyk.

Uczniowie byli podzieleni na 7 grup z których każda odbyła 8 godzin warsztatów. Celem tych zajęć było zapoznanie uczniów z wykonywaniem zawodu w rzeczywistych warunkach pracy, z wymaganymi od pracowników w pracy na co dzień rzeczywistymi kwalifikacjami, umiejętnościami i kompetencjami.

Ciekawostką było pokazanie uczniom nowości technologicznych stosowanych w kierunku rozwoju branży. Dzięki realnemu przekazowi prowadzących warsztaty zakładane cele zostały zrealizowane, a uczniowie usłyszeli i zobaczyli realne zagadnienia z pracą codzienną w zakładach związanych z przemysłem leśno drzewnym. 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress