Wędkarstwo to sztuka życia « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wędkarstwo to sztuka życia

Wędkowanie dla zagorzałego wędkarza jest integralną częścią życia i najważniejszą formą spędzania wolnego czasu. Rasowy wędkarz stale rozwija swoje umiejętności,  interesuje się nowinkami w branży – sprzętem, łowiskiem, wydarzeniami. Jednym z istotnych elementów życia wędkarzy są spotkania z innymi pasjonatami, gdzie wymieniają doświadczenia i informacje.

Wśród uczniów ZSL w Lesku jest wielu takich  Prawdziwych Wędkarzy, którzy ze swej pasji uczynili sztukę życia w wolnym czasie. Technikum Leśne w Lesku  wspiera ich w tym poprzez organizację konkursów, wyjazdów, zajęć praktycznych i teoretycznych.

ZF

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress