Wędruś poznaje walory turystyczne regionu. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wędruś poznaje walory turystyczne regionu.

Początek września, nowego roku szkolnego. Wakacje sprzyjały podróżom, poznawaniem nowych szlaków turystycznych, aktywnemu wypoczynkowi…Kto chciał, to zwiedzał, wędrował, podróżował, docierał w miejsca  dzikiej przyrody…Na wycieczkę po najbliższej okolicy wybrała się w czwartek grupa turystyczna Wędruś . Jedną z atrakcji była jazda drezynami.

Atrakcje turystyczne Bieszczadów –przykładowe:  drezyny  ze zbójnikami, spływy pontonowe , rejsy statkiem, loty szybowcowe i paralotnią, jazda konna …

ZF

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress