Wojewódzki Konkurs Krasomówczy. « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wojewódzki Konkurs Krasomówczy.

W Przeworsku w dniu 24.10.2017 r. odbył się Wojewódzki Konkurs Krasomówczy Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy I a Dominika Piotrowska. Dominika opowiadała o roli przyrody wykorzystywanej w  obrzędach pogrzebowych w kulturze mieszkańców polskich Karpat.

Opowieść nosząca tytuł „Czary mary” spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony widowni jak i Jury. Niestety, Dominika, która po pierwszym przesłuchaniu uplasowała się na trzecim miejscu, otrzymała punkt karny za przekroczenie czasu prezentacji. To ostatecznie zadecydowało o szóstej pozycji w klasyfikacji.

No cóż! Piękny refleksyjny tekst, sugestywna prezentacja, ale nieubłagane prawa regulaminu. Teraz trzeba podnieść głowę do góry i „powalczyć” w przyszłym roku, wykorzystując tegoroczny bagaż doświadczeń. Gratulacje Dominiko! To był naprawdę udany debiut na scenie – w przestrzeni, która rządzi się innymi prawami. Nawet czas płynie tam inaczej Smile

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress