Wolontariusze na V Zimowym Maratonie Bieszczadzkim w Cisnej « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wolontariusze na V Zimowym Maratonie Bieszczadzkim w Cisnej

26.01.2019r. w Cisnej odbył się V Zimowy Maraton Bieszczadzki. W trzech biegach (na 10, 23 i 44 km) wzięło udział prawie 1300 osób. Organizatorem biegu jest Fundacja Bieg Rzeźnika w partnerstwie z Nadleśnictwem Cisna. Aby zorganizować taki bieg potrzebni są wolontariusze, bez ich ogromnej pracy, zaangażowania i poświęcenia nie dałoby się przeprowadzić tak skomplikowanej logistycznie imprezy biegowej.

Wolontariusze mają za zadanie pomoc w organizacji biura zawodów, obsługę punktów kontrolnych i odżywczych a także pomoc na mecie. Przede wszystkim służą pomocą zawodnikom, wspierają ich i dopingują.

Praca przy takim biegu nie jest łatwa, ale daje mnóstwo satysfakcji.

Swój wolny czas w miniony weekend wspierając zawodników poświęcili uczniowie Bartosz Wrzecionko, Michał Tatarski oraz Bartłomiej Maślany. Gratulując Wam postawy, życzę żeby pasja do pomagania zmieniła się również w pasję do biegania, abyśmy mogli wkrótce kibicować Wam w maratońskim biegu górskim.

Zachęcamy wszystkich do udziału w zawodach i zaangażowania w wolontariat. Naprawdę warto pomagać,  kolejne zawody organizowane w Cisnej już w czerwcu.

MM

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress