Wolontariusze z Malezji i Etiopii w naszej szkole « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wolontariusze z Malezji i Etiopii w naszej szkole

W dniach od 19 do 23 października 2015r. gościliśmy w naszej szkole dwóch wolontariuszy: Meskerem z Etiopii oraz Abdula z Malezji. Przyjechali do nas w ramach projektu World Talks, organizowanego przez AIESEC Polska, którego ideą jest poszerzenie wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, odpowiedzialności społecznej oraz zrozumienia międzykulturowego wśród młodzieży.

Wolontariusze prowadzili lekcje języka angielskiego, podczas których przybliżali nam kulturę, tradycje oraz życie codzienne ich krajów. Zdobyliśmy nowe informację i poszerzyliśmy wiedzę, o jakże odległych od naszego, zakątkach świata. Zajęcia były prowadzone w języku angielskim, dzięki czemu nasi uczniowie mieli szansę podszlifować język, przełamać barierę językową oraz praktycznie zweryfikować swój poziom języka obcego. Były to dla nas niezapomniane lekcje kultury, które mamy nadzieję wzbudziły ciekawość uczniów oraz zwiększyły ich motywację do nauki.

generic baclofen 25 no prescription. pain relief|muscle relaxant. cheap prices , mastercard, canadian pharmacy.

Meskerem i Abdul mieszkali w internacie i spędzali dużo czasu z naszymi uczniami, którzy pokazali im okolicę oraz wspólnie wybrali się na wycieczkę do Bezmiechowej, Soliny, Myczkowiec oraz na Leski Kamień. Mieli okazję uczestniczyć w codziennym życiu młodzieży mieszkającej w internacie i wspólnie z nimi spędzać wolny czas. W ostatnim dniu ich pobytu odbył się uroczysty apel, podczas którego Pani Dyrektor oficjalnie pożegnała naszych gości, dziękując im za wizytę oraz wręczając im drobne upominki przypominające im pobyt w Technikum Leśnym.

purchase discount medication! generic prednisone india. official drugstore, prednisone online pharmacy.

Mamy nadzieję, że wizyta wolontariuszy będzie niezapomnianym doświadczeniem zarówno dla naszych uczniów jak i Meskerem i Abdula.

womans health, generic estrace cream cost, generic estradiol transdermal patch generic name estradiol 222 estradiol tablets 2mg ivf purchase estradiol a three days training workshop at generic estrace affordable health care. priligy generic dapoxetine 60mg. dapoxetine is used as a treatment for premature ejaculation. cheap dapoxetine online! cream cost – estradiol ( estrace ) , 

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w realizację tego przedsięwzięcia.

KJ

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress