Wycieczka kl. 3spb « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wycieczka kl. 3spb

Jeden z jesiennych dni był szczególnie radosny dla klasy 3spb, która wraz z opiekunami Panią Renatą Głuszko i ks. Przemysławem Macnarem wyruszyła na wycieczkę w okolice Krosna i Korczyny. W Korczynie udaliśmy się do Pijalni Czekolady M.Pelczar Chocolatier, prowadzonej przez Mistrza Polski Cukierników. Prześledziliśmy proces produkcji czekolady oraz pochodzenie składników najlepszych czekolad. Największą frajdą było dla nas zrobienie swojej własnej tabliczki czekolady i lizaków.

Bawiliśmy się przy tym wspaniale. Mieliśmy również okazję do degustacji wyjątkowych połączeń smakowych, takich jak na przykład biała czekolada z kiwi.

Następnie udaliśmy się do kina Helios w Krośnie na duńsko-holendersko-szwedzki film pt.” Na rauszu”, który opowiada o bezsilności człowieka wobec przemijania i próbie wyrwania się z rutyny.

Dla wszystkich uczestników wycieczki taka odskocznia od codziennych obowiązków uczniowskich była bardzo przyjemna. Pełni wrażeń i dobrych nastrojów w godzinach popołudniowych wróciliśmy do Leska. Życzmy sobie, by w przyszłości była jeszcze okazja wybrać się na podobną wycieczkę.

        K.B/R.G

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress