Wycieczka klasy II spb « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wycieczka klasy II spb

W środę 16.09.2020r. klasa 2spb wraz ze swoją Wychowawczynią Renatą Głuszko i Panią Pedagog Anetą Biega- Janiszewską wybrała się na wycieczkę na drezyny do Uherzec Mineralnych. Drezyny rowerowe to jedna z największych atrakcji turystycznych Bieszczadów ostatnich lat. Rozpoczynając wycieczkę drezynami w Uhercach można podziwiać piękno bieszczadzkiej przyrody jadąc w kierunku Ustrzyk Dolnych lub w kierunku Zagórza. My pojechaliśmy w tym właśnie kierunku, do miejscowości Jankowce.

Trasa przebiegła dość szybko i była pełna emocji oraz dobrych humorów. Po drezynach pod przewodnictwem Wychowawczyni klasa udała się do Myczkowiec nad San, gdzie zorganizowano ognisko. Piekliśmy kiełbaskę i rozmawialiśmy o atrakcjach dzisiejszego dnia. Kto miał ochotę mógł popluskać się w Sanie.

Po miło spędzonym czasie wszyscy udali się do internatu i domów. Wycieczkę uznajemy za udaną i pełną wrażeń 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress