Wycieczka na Korbanię « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wycieczka na Korbanię

W ramach wycieczki integracyjnej uczniowie klasy 1 gia i 1 gib wraz z opiekunami Panią Dorotą Dopart-Janusz ,Panem Dawidem Gołębiowskim oraz Panem Krystianem Wójcikiem wybrali się na wycieczkę krajoznawczo – przyrodniczą do Nadleśnictwa Baligród. Przewodnikiem naszym był Pan Roman Pasionek pasjonat leśnictwa i fotografii przyrodniczej. Z Panem Romanem spotkaliśmy się przy wiacie w Bukowcu skąd ruszyliśmy ku górze Korbania.

Po drodze zatrzymywaliśmy się aby wysłuchać informacji na temat lasów i przyrody bieszczadzkiej. Pod nogami szeleściły opadłe już liście a słonko pięknie operowało więc wyjście na górę było samą przyjemnością. Na szczycie każdy miał możliwość wejścia na wieżę widokową skąd rozprzestrzeniał się piękny widok na całą panoramę Bieszczadów. Po około godzinie udaliśmy się w drogę powrotną gdzie już czekało na nas rozpalone ognisko. Po zregenerowaniu sił i ciepłym posiłku udaliśmy się w drogę powrotną.

Serdeczne podziękowania składamy Panu Romanowi Pasionkowi i Pani Ewie Wydrzyńskiej-Scelina za organizację wspaniałej wyprawy.

Darz Bór.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress