Wycieczka na Węgry « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wycieczka na Węgry

W dniach 6-8 czerwca 2013 r. grupa uczniów Technikum Leśnego w Lesku wraz z opiekunami uczestniczyła w wycieczce do zaprzyjaźnionej szkoły leśnej na Węgrzech. Zostaliśmy serdecznie powitani przez Uczniów, Przedstawicieli Grona Pedagogicznego  oraz Dyrekcję.

Pierwszego dnia zwiedziliśmy jedno z największych muzeów przyrodniczo – leśnych, gdzie mogliśmy zobaczyć rozmaite gatunki zwierząt i owadów oraz idealnie zachowane szkielety, w tym szkielet mamuta. Były tam także standardowe stroje i przyrządy myśliwskie, jak i wiele innych ciekawych eksponatów. Kolejnym punktem programu była wizyta w miejscu, gdzie produkuje się i przechowuje się wino najlepsze dla tego regionu. Wieczorem odbyło się integracyjne ognisko.

Drugiego dnia pobytu zwiedziliśmy teren szkoły. Byliśmy pod wrażeniem wyposażenia szkoły, rozległości terenu na którym uczniowie dbają o zwierzęta i odbywają praktyki. Następnie wyruszyliśmy do lasu, gdzie zobaczyliśmy drzewostany bukowe i zostaliśmy zapoznani z gospodarka leśną. Pokazano nam również dworek myśliwski z trofeami tamtejszych myśliwych.

Podczas ostatniego dnia pobytu zwiedziliśmy Eger oraz spędziliśmy czas na basenach termalnych. Wróciliśmy do Polski pełni wrażeń z nadzieja na szybkie spotkanie z naszymi kolegami z Węgier w naszej szkole.

Dziękujemy za serdeczne przyjęcie, wspaniały program pobytu, czas poświęcony nam przez Dyrekcję, Grono Pedagogiczne i Uczniów z węgierskiej szkoły.

apr 4, 2013 – one problem is that reconcile is somewhat expensive and finds itself in competition with off extra-label generic fluoxetine . for the purposes of 

 Elena Matysek
Ewa Kamińska virtual pharmacies are the wide choice and updating the range. so, buy the drug prozac online is very easy. all you need is just a computer, the internet and a


47 mins ago – buy estrace online, ethinyl estradiol 0.01 mg, estrace 0.01 cream price.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress