Wycieczka uczniów klas pierwszych « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wycieczka uczniów klas pierwszych

Dnia 20 września uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w wycieczce mającej na celu m.in. poznanie walorów przyrodniczych naszego regionu. Pierwszym etapem wycieczki była wizyta w Nadleśnictwie Baligród, gdzie uczniowie  mieli możliwość obejrzenia diaporamy prezentującej florę i faunę tegoż Nadleśnictwa. Następnie wybraliśmy się na wycieczkę po ścieżkach edukacyjno – przyrodniczych, gdzie mogliśmy na żywo podziwiać piękno przyrody.

Drugim etapem wycieczki było Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie „Knieja” w Nowosiółkach, gdzie uczniowie mogli obejrzeć trofea łowieckie. Przygotowano dla nas również konkurencje sportowe na „Najlepszego Zakapiora Bieszczad” – uczniowie z dużym zaangażowaniem przystąpili do współzawodnictwa, było dużo śmiechu i zabawy. Każdy uczestnik otrzymał dyplom. Zwieńczeniem naszej wycieczki było ognisko.

A.O./J.K.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress