Wyjazd na ryby… « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wyjazd na ryby…

Po obiedzie wędka w dłoń i pieszo nad San. Koledzy dzielą się swoim doświadczeniem –  gdzie, co, jak, na co…? W środę pojechaliśmy do Polańczyka nad Zalew. Wysoki stan wody.  Jakieś brania są, trzeba się nachodzić, później  ognisko – kiełbasa na ząb… Jeszcze to wspinanie się po drzewach za przynętą . Nadchodzi szarość nocy – pora wracać do Internatu.

Jutro kolejny dzień tygodniowych praktyk i znowu wyprawa  na ryby- to jest Życie.

ZF

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress