X Turniej Tenisa Stołowego w Jarosławiu « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

X Turniej Tenisa Stołowego w Jarosławiu

W dniu 28 listopada 2017 roku odbył się X Turniej Tenisa Stołowego Placówek Oświatowo – Wychowawczych i Szkół z Województwa Podkarpackiego pod Honorowym Patronatem Starosty Jarosławskiego. Internat Zespołu Szkół Leśnych w Lesku reprezentowali: zwycięzca turnieju w internacie w 2016 r. – Arkadiusz Szuban i Konrad Winiarski.

Na kilkadziesiąt zespołów nasi reprezentanci zagrali bardzo dobrze, zajmując drużynowo II miejsce, a indywidualnie III miejsce.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
1. Stachewicz Julia 5O pkt
2. Gibała Adam 47 pkt
3. SZUBAN ARKADIUSZ 47 pkt

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1. ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWO – WYCHOWAWCZYCH W JAROSŁAWIU – 84 pkt
2. ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH W LESKU – 84 pkt
3. ZESPÓŁ SZKÓŁ DROGOWO – GEODEZYJNYCH I LICEALNYCH
W JAROSŁAWIU – 78 pkt

Bogdan Paszkiewicz

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress