XI Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XI Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych

W dniach 27-29 maja w Technikum Leśnym w Biłgoraju odbyło się XI Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych prowadzonych przez Ministra Środowiska. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Alicja Krawiec-IIIb, Andżelina Wermińska – IIb oraz Jakub Wojtanowski – Ia, którzy przyjechali do Biłgoraja pod opieką p. Aleksandry Otta -opiekuna Samorządu Ucznowskiego.

W tym roku obrady zarządów samorządów uczniowskich z kilku szkół leśnych (Lesko, Białowieża, Biłgoraj, Starościn, Rogoziniec, Zagnańsk, Milicz, Warcino) poświęcone były „Debatom oksfordzkim”, których celem było pokazanie uczestnikom jak umiejętnie prowadzić dyskusję i w niej uczestniczyć. Uczniowie wzięli udział w warsztatach poświęconych w/w tematyce i podzieleni na grupy mogli spróbować swoich sił w prowadzeniu konstruktywnych rozmów.

Najważniejsz cel spotkania, czyli wymiana doświadczeń z różnych szkół, był realizowany przez  cały pobyt, nie tylko podczas oficjalnych spotkań. Napewno wykorzystamy ciekawe pomysły naszych kolegów.

Uczniowie uczestniczyli także w wycieczce do Roztoczańskiego Parku Narodowego, Rezerwatu Obary oraz zwiedzili piękny Zamość. Pobyt w Biłgoraju przebiegał w niezwykle sympatycznej atmosferze. Wszyscy uczestnicy Forum byli bardzo zadowoleni ze spotkania.

SU                                                       

                                  

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress