XI Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XI Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych

W dniach 27-29 maja w Technikum Leśnym w Biłgoraju odbyło się XI Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych prowadzonych przez Ministra Środowiska. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Alicja Krawiec-IIIb, Andżelina Wermińska – IIb oraz Jakub Wojtanowski – Ia, którzy przyjechali do Biłgoraja pod opieką p. Aleksandry Otta -opiekuna Samorządu Ucznowskiego.

W tym roku obrady zarządów samorządów uczniowskich z kilku szkół leśnych (Lesko, Białowieża, Biłgoraj, Starościn, Rogoziniec, Zagnańsk, Milicz, Warcino) poświęcone były „Debatom oksfordzkim”, których celem było pokazanie uczestnikom jak umiejętnie prowadzić dyskusję i w niej uczestniczyć. Uczniowie wzięli udział w warsztatach poświęconych w/w tematyce i podzieleni na grupy mogli spróbować swoich sił w prowadzeniu konstruktywnych rozmów.

Najważniejsz cel spotkania, czyli wymiana doświadczeń z różnych szkół, był realizowany przez  cały pobyt, nie tylko podczas oficjalnych spotkań. Napewno wykorzystamy ciekawe pomysły naszych kolegów.

Uczniowie uczestniczyli także w wycieczce do Roztoczańskiego Parku Narodowego, Rezerwatu Obary oraz zwiedzili piękny Zamość. Pobyt w Biłgoraju przebiegał w niezwykle sympatycznej atmosferze. Wszyscy uczestnicy Forum byli bardzo zadowoleni ze spotkania.

SU                                                       

                                  

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress