XI Turniej Tenisa Stołowego w Jarosławiu « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XI Turniej Tenisa Stołowego w Jarosławiu

W dniu 06.12.2018 roku odbył się XI Turniej Tenisa Stołowego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych i Szkół z Województwa Podkarpackiego.
Internat Zespołu Szkół Leśnych w Lesku reprezentowali: Justyna Typer i Łukasz Kowal. W turnieju wzięło udział ponad 20 zespołów. Nasi reprezentanci w klasyfikacji drużynowej zajęli III miejsce ( I miejsce zespół z Trzcinicy, II miejsce internat z Oleszyc).
W klasyfikacji indywidualnej wygrał Zenon Fedyk z Trzcinicy.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

2 odpowiedzi na “XI Turniej Tenisa Stołowego w Jarosławiu”

  1. Zenek pisze:

    Zenon Fedyk z ZS Oleszyce 🙂

  2. Zenek pisze:

    Zenon Fedyk z ZS Oleszyce:)

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress