XII Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XII Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych

W dniach 3-5 czerwca w Zespole Szkół Leśnych w Zagnańsku odbyło się XII Forum Samorządów Uczniowskich, w którym udział wzięli przedstawiciele Samorządów wraz z opiekunami z dziewięciu szkół leśnych. W tym roku, tematem przewodnim była ekologia. Uczniowie mieli szansę  wymienić się doświadczeniami dotyczącymi zagadnień związanych z tym tematem.

Każda szkoła miała do wykonania zadanie polegające na przedstawieniu inicjatyw dotyczących ekologii, które są realizowane w  szkołach leśnych. W efekcie ich pracy powstały wspaniałe prezentacje oraz filmy, które z pewnością mogą być inspiracją dla innych. Ostatniego dnia Forum uczniowie uczestniczyli w warsztatach recyklingu „zrobić coś z niczego”. W czasie wolnym, zostaliśmy zaproszeni na wycieczkę do Zamku Królewskiego w Chęcinach oraz Centrum Nauki Leonardo da Vinci.

Mamy nadzieję, że wszyscy  dobrze bawili się na spotkaniu: dokonali wymiany doświadczeń, nawiązali nowe kontakty i zdobyli innowacyjne pomysły do dalszej pracy. Do zobaczenia za rok!

A.O.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress