XIV Leskie Biegi im. Jana Pawła II 2018 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XIV Leskie Biegi im. Jana Pawła II 2018

W dniu 23 maja 2018 odbyły się na leskim stadionie  XIV Biegi im. Jana Pawła II organizowane przez Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Leskie Centrum Edukacji, Sportu i Promocji. W biegu na 1200  metrów udział wzięli: Paweł Raś, Hubert Maślany, Karol Bil, Michał Segiet, Piotr Wierciński, Dominik Józefczyk, Konrad Chłopek, Paweł Paciorek, Konrad Siemiątkowski i Maciej Lorenc. Najlepszy wynik osiągnął Hubert Maślany z klasy II b zajmując III miejsce.


Uczennice naszej szkoły jak co roku włączyły się w pomoc w biurze zawodów.

Serdeczne podziękowania za zaangażowanie  dla Basi Patulak, Karoliny Tchoryk oraz Justyny Typer.

Zawodnikom gratuluję i dziękuję za godne reprezentowanie naszej szkoły.

MM

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress