XIX Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju. « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XIX Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju.

25.05.2019r. odbył się XIX Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju. Zespół z Technikum Leśnego w Lesku zaprezentował się na wysokim poziomie. Bartłomiej Blok  zajął II miejsce w kategorii solowej w klasie „C”. Na podium  w klasie „B” uplasował się Konrad Siemiątkowski  zajmując II miejsce oraz Hubert Inglot III miejsce. Zespoły klasy „C” i „B” zdobyły II i III miejsce. Mając tak dobrą kondycję muzyczną nie przestajemy ćwiczyć , aby uzyskać dobre miejsca na Konkursie Ogólnopolskim.

                                                                                                                                                   Darz Bór

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress