XLVI edycjia Olimpiady OWiUR 2022 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XLVI edycjia Olimpiady OWiUR 2022

21 października w Technikum Leśnym w Lesku odbyły się eliminacje szkolne (I stopnia) XLVI edycji Olimpiady OWiUR w bloku leśnictwo. Do konkursu zgłosiło się 40 śmiałków, którzy walczyli o 3 miejsca premiowane reprezentowaniem naszej szkoły leśnej i wyjazdem na etap okręgowy. Jak zwykle uczestnicy musieli rozwiązać trudny test, składający się z 60 pytań oraz rozpoznać przygotowane przez szkolną komisję zestawy roślin, owadów leśnych oraz ptaków. A oto ci, którzy dysponują największą wiedzą leśną (wg programu Olimpiady):

1 miejsce – Emilia Jarema – kwalifikacje

2 miejsce – Karol Bratko – kwalifikacje

3 miejsce – Julia Szałaj – kwalifikacje

4 miejsce – Radosław Węglowski

5 miejsce – Kamil Zieliński

5 miejsce – Barandowski Patryk

5 miejsce – Martina Olszowska

Ogromne gratulacje dla najlepszych olimpijczyków.

Tylko dla odważnych – spróbujcie rozwiązać test 😊 * 60 minut

* Niestety nie mamy klucza odpowiedzi do testów z etapów okręgowych.

 

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress