XVI Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Szkół Leśnych o Puchar Dyrektora Generalnego LP w Tucholi « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XVI Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Szkół Leśnych o Puchar Dyrektora Generalnego LP w Tucholi

W dniach 21-22.03 2019r. odbył się XVI Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Szkół Leśnych o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych w Tucholi. W rywalizacji wzięło udział 9 szkół leśnych.  Drużyna  ZSL w Lesku wystąpiła w składzie : Justyna Typer, Jakub Franos- kapitan, Łukasz Kowal, Maciej Lorenc.  W pierwszym dniu turnieju odbyły się rywalizacje drużynowe, deblowe i mikst. W drugim dniu zmagań odbyły się  finały poszczególnych kategorii.   W godzinach popołudniowych nastąpiło rozdanie nagród i zakończenie turnieju przez dyrektora Szkoły w Tucholi.

Wyniki drużyny ZSL w Lesku:

  • turniej mikst-  II miejsce.
  • turniej drużynowy – VI miejsce.
  • turniej debel – VI miejsce.
  • turniej indywidualny – III miejsce Justyna Typer.
Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress